Aan dit liedje bewaar ik heerlijke herinneringen.
Tekst: Guus Vleugel / Muziek: Joop Stokkermans (1972)
Gezongen door Fay Lovsky en Gerard Cox
update 1-12-2013: de originele versie van Jasperina de Jong
(n.b.oorspronkelijk gepubliceerd op 6-8-2012)
Reacties zijn gesloten.
Afbeelding van Steve Buissinne via Pixabay
Ik schrijf al enige tijd stukjes voor de hoe ouderen denken site en we zijn continu op zoek naar enthousiaste medeschrijvers
Wij zoeken ouderen vanaf ca. 55 jaar die graag vertellen over alle perikelen die zij als ouderen/senioren in onze samenleving meemaken.
Denk jij uit te kunnen leggen hoe wij ouderen denken? Heb je je seniorenhart verpand aan de schrijverij? Vertel jij graag hoe het jou vergaat en wat je meemaakt als oudere in een steeds snellere maatschappij? Heb je een vlotte pen en een goed gevoel voor taal? Doe dan mee op Hoe Ouderen Denken!
Interesse? Mail ons wat recente teksten (zodat we een indruk krijgen van je schrijfstijl) en een korte motivatie:
redactie@hoeouderendenken.nl
Joke, ik grijp dit blogje maar even aan om jou, en allen om je heen, fijne Kerst en een gezond, inspirerend 2014 te wensen.
Groetjes
Willem
LikeLike
Dankjewel Willem.
LikeLike
Ik prefereer de versie van Jasperina. Vind die andere wat houterig maar dat komt door het orkest. Mooi vrouw trouwens
LikeLike
Om eerlijk te zijn kende ik geen van beide nummers (ben ik nu een cultuurbarbaar?!? :-D) maar die van Jasperina vind ik toch wel wat leuker geloof ik!
LikeLike