Gerard las de advertentie nog een keer. Het stond er echt; jongeman gezocht voor het bijhouden van de stallen en kooien in onze zeer menselijke dierentuin. Ervaring niet nodig.
Hij solliciteerde en werd direct aangenomen. Hij begon bij de kleinere dieren, zoals konijnen, cavia’s en vogels. Al snel mocht hij de honden en de katten verzorgen en weer een paar maanden later promoveerde hij naar de varkens, de koeien en de paarden.
Maar toen de eigenaar hem een zeer geschikt exemplaar vond voor zijn verzameling mensensoorten, zat hij al in de kooi en was het te laat voor ontslag.
Ik moet ineens aan stukje satire van Paul van Vliet denken;-)
Paul van Vliet? Mens in kooien?
Ja, hij had een sketch waarin hij gids in een reservaat is, heeft o.a. de laatste kruidenier in een kooi, en de laatste maagd, ( heren niets door de tralies steken) weet ff niet de naam van de show dus kan het niet opzoeken.
Ja, nu je het zegt, herinner ik me ook vaag zoiets. Was een hilarische scetch.
Ik zag die toevallig in het theater, dan blijft het allemaal net iets beter hangen.
Schit-te-rend!
Daar ga ik straks eens kijken.
UKV, zo’n fantastische uitdaging. Goed gelukt. Ik ga ook meedoen.
Leuk, moet je doen!
Joke, hoe kom je nu toch aan zo’n verhaal? 😉
Geen idee, ik heb kennelijk soms een rare kronkel in mijn brein 🤓