Ik ben echt niet goed bij mijn hoofd; verzin ik een uitdaging waar ik zelf niet eens echt mee aan de gang kan. Een minuterietje, hoe kwam ik erbij? Een onderwerp is een issue of een gesprekspunt, een thema of een domein, maar het kan ook een bevel zijn; onderwerp (je aan mij). Getverderrie, ik verzin iets en eigenlijk kan ik er zelf geen snars mee. Dat is mijn onderwerp vandaag.
Lees de minuterietjes van
Supersnelle Melody

Speciaal samengesteld voor Minuterietjes, een schrijfuitdaging van lik-me-vestje; in maximaal 60 seconden over een thema een tekst schrijven, of een gedicht, of anderszins woorden achter elkaar plakken. Wil je ook meedoen? Dat kan, klik hierboven op de voor meer uitleg, maar wees gewaarschuwd; het is minder makkelijk dat ik het in de beschrijving laat lijken. Het is in feite volkomen zot. Waarschijnlijk houd ik er na de vakantieperiode weer mee op.
Gerelateerd
Ik denk dat juist de vakantietijd een beetje het probleem is want veel bloggers schrijven niet of nauwelijks. Er is altijd wel een groepje die schrijfuitdagingen leuk vindt dus gewoon stug volhouden, de aanhouder wint toch? 😉
Je hebt gelijk, ik blijf het ook nog wel een poosje doen hoor
Ik ben te lui om het te doen
Dat is zeker een goede reden om niet mee te doen 🙂
Een leuk initiatief Joke, maar tot hiertoe is het mij nog niet gelukt. Of ik zou moeten oneerlijk zijn en dat wil ik niet. M.a.w…. ik kan het niet 😩
Ik zal je een geheim vertellen (ik kan het ook niet, het kost me meer moeite dan ik had gedacht).
Haha Joke… grappig… daar hou ik wel van… en nu is het geen geheim meer ook…
Spontaan kan ik het wel, als reactie op een blog bijvoorbeeld, maar vreemd… hier lukt het mij niet.
Met een glimlach zitten lezen 🙂