Bouwen met taal

Jokezelf over gisteren, vandaag en morgen

Zes woorden met beeld – EINDE

Update: vanaf 16 februari 2013 komt de zes woorden met beeld uitdaging van Doldriest (Marion Driessen). Kijk daar om ook mee te doen met de nieuwe thema’s en/of te lezen welke verhalen anderen in zes woorden met beeld schrijven.

Lees hier de zes woorden verhalen die gedurende een jaar geschreven zijn en bekijk de beelden die de schrijver/sters eraan koppelden.

Op 16 april 2011 bedacht ik zes woorden met beeld. Ik vond het leuk om te merken dat zoveel medebloggers de uitdaging met mij wilden aangaan, maar aan alles komt een einde en het wordt tijd voor iets nieuws. Daarom hieronder mijn laatste (voor de hand liggende) thema voor een compleet verhaal in zes woorden met een illustratie.

AFSCHEID

Hier vind je de bijdragen van
MARION DRIESSEN   definitief
 BRENAZET    tweemaal een afscheid
MELODY   oorlogsverhaal
SMIJLING  houdt niet van afscheid nemen
ST@@RTJE  dubbel smakelijk
LENJEF stuurt in: HUN RELATIE BRAK IN ONGELIJKE STUKKEN
ALBERT&MARA   twee verhalen, één poes
ASSYKE  het geraamte blijft achter
APIEDAPIE  in de voetsporen van Ernest Hemingway
APPELVROUW   het verdriet blijft
MARK   staircase to heaven
TRUUS  wrang actueel
MARJA   Europese geschiedenis
MARJELLE  Onbedoeld afscheid
JOKEZELF  Sweet goodbyes

 ===========================================

Hier vind je meer uitleg over het hoe en het waarom van zes-woorden-met-beeld en links naar zes-woorden-verhalen over eerder opgegeven thema’s.

Delen

64 reacties op “Zes woorden met beeld – EINDE

  1. Pingback: Vakantie in zes woorden | Luuk

  2. Marjelle
    6 mei 2012
    Marjelle

    Toen ik deze foto maakte in De Dubbelde Palmboom moest ik meteen aan jouw serie ‘zes woorden met beeld’ denken, Joke. 🙂
    Vandaar dat ik je mijn afscheidsbijdrage op de valreep toch nog even stuur, hier dan m’n eerste (en tevens laatste) bijdrage:
    http://marjelleblogt.wordpress.com/2012/05/06/afscheid-3/

Geef een reactieReactie annuleren

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Informatie

Dit bericht was geplaatst op 15 apr 2012 door in Zes woordenverhalen en getagd als , , , , , , , .
Mobiele versie afsluiten
%%footer%%